Kanslipersonal

 

 

 

Josefin Bergstrand
Informatör och ombudsman för habilitering för barn
Telefon: 08-462 45 06
E-post: josefin.bergstrand@srfstockholmgotland.se

 Foto på Jeanna Bystrand

 

 

Jeanna Bystrand
Kanslichef
Telefon: 08-462 45 01
E-post: jeanna.bystrand@srfstockholmgotland.se

 

Foto på Rolf Eriksson  


Rolf Eriksson

Växeltelefonist
Telefon: 08-462 45 11
E-post: rolf.eriksson@srfstockholmgotland.se

Annika har rött lockigt hår och blå ögon

 

Annika Edwards 
Journalist på Läns- och Riksnytt och Vår   Synpunkt 
Telefon: 08-462 45 07 
E-post: annika@srfstockholmgotland.se

Foto på Britta Eskils

 

Britta Eskils Janse
Handläggare för personal- och utbildningsfrågor
Telefon: 08-462 45 16
E-post: britta.eskils@srfstockholmgotland.se

Foto på Agneta Johansson

  

Agneta Johansson
Administratör 
Telefon: 08-462 45 22
E-post: agneta.johansson@srfstockholmgotland.se

Foto på Lennart Karlsson

Lennart Karlsson

Ombudsman för Rehabilitering och habilitering för
vuxna och Kommunikativ tillgänglighet
Telefon: 08-462 45 17
E-post: lennart.karlsson@srfstockholmgotland.se
Pia-Lena har långt blont hår och blå ögon

 

Pia-Lena Krischél
Ombudsman för arbetsmarknad,
fysisk tillgänglighet och kultur
Telefon: 08-462 45 19 
E-post: pia-lena.krischel@srfstockholmgotland.se
Foto på Magnus Lindmark
 
Magnus Lindmark

Administratör 
Telefon: 08-462 45 18
E-post: magnus.lindmark@srfstockholmgotland.se
Foto på Anita maddock


Anita Maddock

Administratör
Telefon: 08-462 45 23
E-post: anita.maddock@srfstockholmgotland.se
 Foto på Hamaddah

 

 
Hamaddah Mansour
Ombudsman för resande och
Internationellt arbete
Telefon: 08-462 45 25
E-post: hamaddah.mansour@srfstockholmgotland.se

Foto på Johan Rosengren

Johan Rosengren

Redaktör och journalist på Läns- och Riksnytt och
Vår synpunkt
Telefon: 08-462 45 27
E-post: johan.rosengren@srfstockholmgotland.se
Foto på Kristina Roth

Kristina Roth

Ekonomihandläggare
Telefon: 08-462 45 26
E-post: kristina.roth@srfstockholmgotland.se
Foto på Anneli Starck




Anneli Starck

Styrelsesekreterare, IT-ansvarig, webredaktör
Telefon: 08-462 45 03
E-post: anneli.starck@srfstockholmgotland.se

Christina har brunt lockigt hår till axlarna och bruna ögon




Christina Sönnergren
Handläggare i medlemsfrågor
Telefon: 08-462 45 08
E-post: christina.sonnergren@srfstockholmgotland.se