Styrelsen

Foto på Karin Hjalmarson



 

Karin Hjalmarson, Ordförande
Telefon: 0709-50 99 36
E-post: karin.hjalmarson@srfstockholmgotland.se

Per Karlström

 

Per Karlström, vice ordförande
Telefon: 0705-27 98 10 
E-post: per.karlström@srfstockholmgotland.se 

Foto på Margaretha Häll Assarsson

Margaretha Häll Assarsson, kassör
Telefon: 070-274 71 69
E-post:
margaretha.hall-assarsson@srfstockholmgotland.se
Louiciana har mörkt hår i många små flätor

 


Louisiana Ahnström
E-post: louisiana.ahnstroem@srfstockholmgotland.se

Foto på Eva Björk



Eva Björk, ledamot
Telefon: 08-39 91 46
E-post: eva.bjork@srfstockholmgotland.se
Foto på Urban Eriksson

 

 

Urban Eriksson, ledamot
E-post: urban.eriksson@srfstockholmgotland.se

 

Abdulkhalegh har grått hår och stora svart solglasögon

 


Abdulkhalegh Hasanpour
E-post: abdulkhalegh.hasanpour2@srfstockholmgotland.se

 Foto på Sirkka Husso

 

 

 

Sirkka Husso, ledamot
E-post: sirkka.husson@srfstockholmgotland.se

  

 

 

Kerstin Krebs, ledamot
Telefon: 070-483 32 19
E-post: kerstin.krebs@srfstockholmgotland.se

 

Göran har blont kort hår och blå ögon

 


Göran Lundmark

E-post: goran.lundmark2@srfstockholmgotland.se

Foto på Leif Pehrson

 

Leif Pehrson, ledamot
Telefon: 08-514 302 21 
E-post: 
leif.pehrson@srfstockholmgotland.se