Styrelsen

Foto på Karin Hjalmarson



 

Karin Hjalmarson, Ordförande
Telefon: 0709-50 99 36
E-post: karin.hjalmarson@srfstockholmgotland.se

Per Karlström

 

Per Karlström, vice ordförande
Telefon: 0705-27 98 10 
E-post: per.karlström@srfstockholmgotland.se 

Foto på Margaretha Häll Assarsson

Margaretha Häll Assarsson, kassaförvaltare
Telefon: 070-274 71 69
E-post:
margaretha.hall-assarsson@srfstockholmgotland.se
Louiciana har mörkt hår i många små flätor

 


Louisiana Ahnström
E-post: louisiana.ahnstroem@srfstockholmgotland.se

Abdulkhalegh har grått hår och stora svart solglasögon

 


Abdulkhalegh Hasanpour
E-post: abdulkhalegh.hasanpour2@srfstockholmgotland.se

 Foto på Sirkka Husso

 

 

 

Sirkka Husso, vice kassaförvaltare
E-post: sirkka.husson@srfstockholmgotland.se

  

Göran har blont kort hår och blå ögon

 


Göran Lundmark

E-post: goran.lundmark2@srfstockholmgotland.se

 

 

 

Siw Olsson
E-post: siw.olsson@srfstockholmgotland.se

Foto på Leif Pehrson

 

Leif Pehrson
Telefon: 08-514 302 21 
E-post: 
leif.pehrson@srfstockholmgotland.se

 

 

 

Mickaela Persson
E-post: mickaela.persson@srfstockholmgotland.se

 

 

 

Britt-Marie Rydh Berner
E-post: britt-marie.rydh.berner@srfstockholmgotland.se